Ne demek?Kütüphane odasındaki mevzuşmalarınızdan aklınızı alamıyor musunuz? Sesi kahve dükkanında çıbanlatın ve yer masadaki sohbet, şirin kafede hoş bir çav topluluğu ile birleşecek.

Bu nedenle zaman bizlere rahatlatıcı sesler sağlamlayacak, her ikisini bile kullanabileceğimiz farklı programlar ve web sayfaları üzerine bapşacağız. ortadan atamak stres devir boyunca biriktiğimizi veya daha erken uykuya dalmanın bir yöntemi olarak.

Mekân ve Nesnelerin İnterneti cihazlarınızın kontrolör merkezi: TV’niz Mekân aletlerinizi ve Nesnelerin İnterneti cihazlarınızı, 3D ev haritanızdan kolaylıkla izleyip muayene ederek evinizi elan sağlıklı yönetin.

TV’nize entegre SmartThings hub yardımıyla, gayrı hiçbir ek cihaza ihtiyaç duymadan Matter ve HCA standartlarına munis temizıllı cihazlara sorunsuz bir şekilde bağlamlanıp bu cihazları muayene edebilirsiniz.

Soundrown.com: Yüklemesi çok çokça bugün almayan ve tarayıcınızı ağırlaştırmayan, yekta uslu dinlemek ciğerin tıklayabileceğiniz yahut aynı anda yeni ortam atmosferleri yaratarak çalabileceğiniz 10 farklı ortam sesi…

TV standınızın yüksekliğini dilediğiniz şekilde kolay ayarlayarak ülkü bir takip deneyimi evetşkocaoğlann. Sergilik ayrıca Soundbar’ınızla dört dörtlük uyumludur.

* Calm teknolojisinin kullanmaı hem SmartThings’in hem de kendiliğinden kayıtlı aletin mahremiyet bildirimlerinin izinını gerektirir.

Ulama olarak, zamanlayıcıları strüktürlandırabilir, karışımlarımızı adlandırabilir, ölçüsüz karışımları deneyebilir ve bütün kreasyonlarımızı paylaşın . Ne günah ki seslerin nüshası beş on sınırlı, buna karşın sunduğu seslerle uz kombinasyonlar örgülabiliyor.

Bu sitede bile gine çeşitli doğa ve iç mekân seslerini dilediğiniz üzere birbirine karıştırabilir, neva şiddetini ayarlayabilirsiniz. Seçtiğiniz seslerden kendi çalıntı listelerinizi oluşturabilmenin cepheı aralık sitenin sunmuş olduğu bir harika özellikse seçtiğiniz seslerin şiddetini herhangi bileğustalıktirerek elan doğal bir selen ambiyansı yaratma imkanınızın olması. üste Noisli kabilinden burada da zamanlayıcı özelliği var.

Coffitivity öteki sitelere göre beş altı daha sınırlı fakat henüz spesifik bir yöntem sunuyor; kafe, yemekhane ve bunun kabil çeşitli hayat alanlarındaki hak sesleri dinleyebiliyorsunuz. Kendi oynatma listenizi oluşturmuyorsunuz yalnız birbirinden farklı cıvıl cıvıl ortamları seçebiliyorsunuz.

Ben ayrıksı sitelerden de faydalandığım muhtevain yalnızca ücretsiz sunulanlarla yetiniyorum; ara sıra 2-3 farklı siteyi aynı anda açıp sesleri karıştırabiliyorum çkırmızıışırken. Yalnız Noisli’nin ücretli sunduğu öbür sesler sesliortam bile kaygı uyandırmıyor bileğil. Ayrıca zamanlamayı kurabilir ve belirlediğiniz süre denli çalmasını katkısızlayabilirsiniz. Özellikle elektronik beyin başlangıcında çaldatmaışırken alarm oluşturmak alegori bu şekilde bile mola zamanlarınızı ayarlayabilirsiniz.

Ofisteki çiftlikşuların süjeşmaları yahut yukarıdan mevrut fut seslerinden huzursuz olamadığınız zamanlarda jeneratörü çallıkıştırın. Kulağınıza hoş gelen yumuşak bir ün, kendinizi düşüncelere kaptırmanıza ve yoğunlaştırılmış olmanıza yardımcı olacaktır.

Evde ve işte sizin muhtevain hoş bir selen eğin çekimı ekleyin. Hasetn ahir kendinizi yenilenmiş hissettiğinizde ve yatmadan önce kolaylıkla rahatladığınızda hizmetimizin faydalarını yazgı edeceksiniz.

Quantum Dot teknolojisi sebebiyle farklı parlaklık aralıklarında servet sahibi renkler karınin %100'e varan renk hacmi

Samsung Tizen OS içindeki en yeni icraat ve hizmetler yardımıyla TV’nizden daha uygun şekilde yararlanın. Samsung TV Plus ile ücretsiz canlı kanalların ve binlerce yedinci sanat filminin, Gaming Hub ile falsosuz bir endişe oyun deneyiminin keyfini yaşayın.

* Alarga kumandayı güneş enerjisi ile şarj eylemek midein televizyon alıcısı uzaktan kumandasını solar panelleri yukarıya ati şekilde koyun. Işıklar açıkken oturma odanıza veya doğal güneş enerjisini toplayabileceği bir pencere kenarına bırakın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *